Založ si blog

Cyprus 2024: Najobľúbenejšie hotely našich klientov

Ostrov lásky, ako je často nazývaný, sa bezpochyby stane jednou z najobľúbenejších destinácií slovenských dovolenkárov počas letnej sezóny 2024. Unikátna poloha tohto ostrova spolu zaručujúca vyše 300 slnečných dní v roku, krásne pláže, ale aj história a možnosti na návštevy rôznych zaujímavostí vedia ohromiť aj skúseného dovolenkára.

Či už idete na severný alebo južný Cyprus – o výnimočné zážitky nebude núdza. Pamiatky, pláže a dobré služby nájdete na severe aj na juhu. Severnú časť vyhľadávajú dovolenkári, ktorí ocenia kvalitné turecké služby v exkluzívnych hoteloch, juh zas milovníci dlhých pieskových pláží a veľkolepých prírodných scenérií.

Na severný Cyprus potrebujete cestovné pasy, ktoré musia byť platné minimálne 6 mesiacov po návrate z dovolenky. Na juh môžete cestovať aj s platným občianskym preukazom.

 

Počas letnej sezóny 2024 bude Cyprus dostupný priamymi letmi do Larnaky z Bratislavy a Košíc. Zo Piešťan a Popradu sa priamym letom na Cyprus nedostanete. Viedenské letisko obsluhuje Larnaku tri krát denne (ranný, obedný a večerný let). Predovšetkým ranný let z Viedne (odlet 9:40) do Larnaky je u našich klientov mimoriadne obľúbený, preto Vám ho odporúčame rezervovať si zájazd s týmto letom vopred.

Ak máte svoj obľúbený hotel, cestujete s deťmi alebo ako väčšia skupina, prípadne máte špecifickú požiadavku na typ izby, nechajte si spraviť cenovú ponuku čím skôr. Cyprus je najžiadanejšia destinácia 2024 a hotely hlásia, že viaceré termíny sú už vypredané. Obávať sa o svoje peniaze rozhodne nemusíte. Cestovné kancelárie vo všeobecnosti požadujú nízke zálohy a umožňujú klientom bezplatne stornovať alebo zmeniť zájazd.

 

Top hotely 2024, ktoré sú mimoriadne obľúbené a rýchlo sa vypredávajú

Kaya Artemis Resort 5*

Veľmi obľúbený hotelový komplex s výbornými službami, navrhnutý v štýle chrámu bohyne Artemis. Spája zábavu aj oddych pre všetky vekové kategórie.

 

Acapulco Beach 5*

Nádherný hotelový areál pokrývajúci množstvo služieb a zábavy od aquaparku až po lunapark – hotel je vhodný pre rodiny s deťmi aj pre páry a starších dovolenkárov.

 

Nelia Beach 4*

Tento hotel očarí skvelou polohou na piesočnatej pláži s výhľadom na priezračné Stredozemné more. Ponúka dostatok oddychu a relaxu v celom areáli. Pestrý zábavný program pre celú rodinu nenecháva priestor pre nudu.

 

Vrissiana Beach 4*

Je skvelou a cenovo výhodnou voľbou ubytovania pri návšteve južného Cypru a nádherného mesta Protaras, kde je množstvo zábavy či už v meste alebo na vynikajúcej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora.

 

Tsokkos Protaras Beach 4*

Elegantný hotel ležiaci na jednej z najkrajších pláži na Cypre sa nachádza na začiatku mesta Protaras. Ponúka skvelé služby, priestranný bazén aj výbornú stravu.

 

Constantinos the Great 5*

Luxusný hotel na južnom Cypre s modernou architektúrou a elegantne pôsobiacim areálom, umiestnený priamo pri pláži. Nechajte sa rozmaznávať výborným all-inclusive na jeho presvetlených terasách s výhľadom na more.

Chorvátsko 2024: ešte výhodnejšie s nemeckými cestovnými kanceláriami

16.07.2024

Chorvátsko je jednou z najžiadanejších destinácií letnej dovolenkovej sezóny 2024. Mnohé hotelové kapacity sú už však vypredané, preto dovolenkári vyhľadávajú voľné izby aj na zahraničných portáloch. Vďaka tomu, že zastupujeme desiatky nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií, ktoré pokrývajú dopyt stomiliónového nemecky hovoriaceho trhu, dokážeme na [...]

Leto 2024: Rodos, ostrov zaliaty slnkom

28.06.2024

☀ Ostrov boha slnka Hélia, smaragdový ostrov či ostrov ruže – toto je Rodos. Obľúbená dovolenková destinácia bohatá nielen na prezývky. Od starovekých divov sveta až po údolia motýľov láka cestovateľov svojou fascinujúcou kultúrou, bohatou históriou, krásnymi plážami, ale aj skvelým jedlom. Zo západnej strany ho obmýva rozbúrené Egejské more, ktoré priťahuje [...]

Čierna Hora 2024: Obľúbené hotely slovenských cestovateľov

21.06.2024

Čierna Hora, nazývaná aj Montenegro, je známa nielen svojimi krásnymi pieskovými plážami, vysokými horami, krásnou prírodou, ale očarí aj historickými pamiatkami. Na rozdiel od Chorvátska alebo Bulharska nie je zatiaľ zasiahnutá masovým turizmom. Vďaka priaznivému podnebiu je tu veľa prímorskej vegetácie a zhruba dvesto slnečných dní v roku. Čierna Hora uplatňuje voči [...]

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.

Michail Zygar  Impérium musí zomrieť

Poukázal na pravdu: Moskovský súd odsúdil známeho ruského novinára Zygara

23.07.2024 17:41

Zygar sa aj mimo Ruska stal známym vďaka svojmu bestselleru Všetci mocní Kremľa.