Založ si blog

Cyprus 2024: Najobľúbenejšie hotely našich klientov

Ostrov lásky, ako je často nazývaný, sa bezpochyby stane jednou z najobľúbenejších destinácií slovenských dovolenkárov počas letnej sezóny 2024. Unikátna poloha tohto ostrova spolu zaručujúca vyše 300 slnečných dní v roku, krásne pláže, ale aj história a možnosti na návštevy rôznych zaujímavostí vedia ohromiť aj skúseného dovolenkára.

Či už idete na severný alebo južný Cyprus – o výnimočné zážitky nebude núdza. Pamiatky, pláže a dobré služby nájdete na severe aj na juhu. Severnú časť vyhľadávajú dovolenkári, ktorí ocenia kvalitné turecké služby v exkluzívnych hoteloch, juh zas milovníci dlhých pieskových pláží a veľkolepých prírodných scenérií.

Na severný Cyprus potrebujete cestovné pasy, ktoré musia byť platné minimálne 6 mesiacov po návrate z dovolenky. Na juh môžete cestovať aj s platným občianskym preukazom.

 

Počas letnej sezóny 2024 bude Cyprus dostupný priamymi letmi do Larnaky z Bratislavy a Košíc. Zo Piešťan a Popradu sa priamym letom na Cyprus nedostanete. Viedenské letisko obsluhuje Larnaku tri krát denne (ranný, obedný a večerný let). Predovšetkým ranný let z Viedne (odlet 9:40) do Larnaky je u našich klientov mimoriadne obľúbený, preto Vám ho odporúčame rezervovať si zájazd s týmto letom vopred.

Ak máte svoj obľúbený hotel, cestujete s deťmi alebo ako väčšia skupina, prípadne máte špecifickú požiadavku na typ izby, nechajte si spraviť cenovú ponuku čím skôr. Cyprus je najžiadanejšia destinácia 2024 a hotely hlásia, že viaceré termíny sú už vypredané. Obávať sa o svoje peniaze rozhodne nemusíte. Cestovné kancelárie vo všeobecnosti požadujú nízke zálohy a umožňujú klientom bezplatne stornovať alebo zmeniť zájazd.

 

Top hotely 2024, ktoré sú mimoriadne obľúbené a rýchlo sa vypredávajú

Kaya Artemis Resort 5*

Veľmi obľúbený hotelový komplex s výbornými službami, navrhnutý v štýle chrámu bohyne Artemis. Spája zábavu aj oddych pre všetky vekové kategórie.

 

Acapulco Beach 5*

Nádherný hotelový areál pokrývajúci množstvo služieb a zábavy od aquaparku až po lunapark – hotel je vhodný pre rodiny s deťmi aj pre páry a starších dovolenkárov.

 

Nelia Beach 4*

Tento hotel očarí skvelou polohou na piesočnatej pláži s výhľadom na priezračné Stredozemné more. Ponúka dostatok oddychu a relaxu v celom areáli. Pestrý zábavný program pre celú rodinu nenecháva priestor pre nudu.

 

Vrissiana Beach 4*

Je skvelou a cenovo výhodnou voľbou ubytovania pri návšteve južného Cypru a nádherného mesta Protaras, kde je množstvo zábavy či už v meste alebo na vynikajúcej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora.

 

Tsokkos Protaras Beach 4*

Elegantný hotel ležiaci na jednej z najkrajších pláži na Cypre sa nachádza na začiatku mesta Protaras. Ponúka skvelé služby, priestranný bazén aj výbornú stravu.

 

Constantinos the Great 5*

Luxusný hotel na južnom Cypre s modernou architektúrou a elegantne pôsobiacim areálom, umiestnený priamo pri pláži. Nechajte sa rozmaznávať výborným all-inclusive na jeho presvetlených terasách s výhľadom na more.

Egypt 2024: Najvýhodnejšia jarná dovolenka s tipmi na overené hotely

29.02.2024

Autor blogu: Sandra Košútová 🐪 Väčšina z nás už netrpezlivo čakáme a tešíme sa na príchod slnečných mesiacov roka. Ja osobne som si preto v januári povedala, že dosť bolo zimy – chcelo by to nejaké slniečko. Spolu s kolegami sme sa vybrali na infocestu do Egypta, aby sme Vám – našim klientom poskytli vždy tie najlepšie informácie z prvej ruky. Tentoraz [...]

Čarovný Omán 2024: Nové lety z Bratislavy

15.02.2024

Navštívte s nami Arabský poloostrov, rozprávkový Omán, krajinu sultánov a Salalah, bielu perlu Orientu. Jemné pieskové pláže, tyrkysové more s delfínmi a veľrybami, kilometre kokosových paliem strážiacich pobrežie, duny púšte opierajúce sa o horský ománsky masív. Ten drží vlhko a vracia ho národnému pokladu, kadidlovému stromu, ktorého miazga sa v dávnych dobách [...]

Slnečný Brač 2024 – Priame lety z Bratislavy a Košíc

22.01.2024

Najobľúbenejšej turistickej destinácii Slovákov – Chorvátsku patrí 1244 ostrovov. Jedným z najznámejších je určite ostrov Brač. Počas hlavnej letnej sezóny tu funguje aj letisko, do ktorého môžete v tejto letnej sezóne letieť priamo z Bratislavy a Košíc. Po jeden a pol hodinovom lete už môžete oddychovať na miestnych krásnych plážach alebo sa môžete vybrať [...]

seniori, penzisti, dôchodci

Švajčiari v referende väčšinovo podporili zavedenie 13. dôchodku

03.03.2024 21:55

Súčasne voliči naopak odmietli predĺženie veku odchodu do dôchodku a jeho následné naviazanie na priemernú dĺžku života.

Mestská polícia vozidlá

Agresívny muž v Bratislave kopal do ľudí, vytiahol aj nôž

03.03.2024 20:14

Polícia prípad vyšetruje.

y Boris Pistorius

Uniknutá nahrávka rozhovoru dôstojníkov je súčasťou ruskej informačnej vojny, povedal Pistorius

03.03.2024 19:35

Na nahrávke dôstojníci diskutujú o teoretickej možnosti použitia rakiet na Ukrajine.

švajčiarsko polícia

Tínedžer v Zürichu pobodal ortodoxného žida

03.03.2024 18:53

Pred útokom údajne došlo k hádke medzi viacerými osobami.