Založ si blog

First minute 2022 : : Flexi garancia

Kúpa zájazdu vo first minute nebola nikdy jednoduchšia. Slovenské cestovné kancelárie Vám prinášajú FIRST MINUTE ponuky s flexi garanciami a možnosťou bezplatného zrušenia zájazdu, bezplatnej zmeny zájazdu alebo výmeny cestujúceho. Zavolajte nám na 02/33872835 a naše predajkyne Vám radi poradia s jednotlivými zájazdmi.

Cestovná kancelária FIFO

:: Najnižšia záloha iba 50 EUR na osobu – záloha 50 € sa vzťahuje na zájazdy leteckou a autobusovou dopravou a hotelové ubytovanie individuálnou dopravou. Záloha za štúdio alebo apartmán individuálnou dopravou je vo výške 150 €/ štúdio, resp. apartmán bez stravy.

:: Bez stornopoplatku – pri rezervácii zájazdu do 31.03. 2022 máte možnosť zájazd zrušiť až do 15.04.2022 zdarma.

:: Doplatok za zájazd len 45 dní pred nástupom na dovolenku

Kompletnú ponuka zájazdov CK FIFO ->>

 

Cestovná kancelária Hydrotour

:: Bezplatné storno zájazdu až do 30.04.2022, netýka sa zájazdov s dátumom nástupu do 30.04.2022.

:: Garancia bezplatnej zmeny termínu, destinácie a hotela až do 30 dní pred nástupom na zájazd.

:: Zmena cestujúceho až do 14 dní pred nástupom na zájazd, poplatok za zmenu 40 EUR/osoba.

Kompletnú ponuka zájazdov CK Hydrotour ->>

 

Cestovná kancelária Satur

:: Bezplatné storno – zakúpený zájazd môžete aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť v lehote najmenej 25 a najviac 35 dní pred začiatkom termínu zájazdu. (neplatí pre: Pobyty pri mori /pravidelné letecké linky/, Poznávacie zájazdy, Zájazdy do exotiky)

:: Bezplatná zmena destinácie – Pri zájazdoch zakúpených v rámci akcie FIRST MOMENT môžete až do 14 dní pred začiatkom zájazdu bezplatne zmeniť destináciu do inej ľubovoľnej destinácie, do ktorej organizuje CK SATUR TRAVEL zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné. Túto službu v hodnote 39€ na osobu máte počas akcie FIRST MOMENT zdarma. (platí pre Pobyty pri mori – charterová letecká a individuálna doprava)

:: Bezplatná zmena mena – pri zakúpených zájazdoch môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne zmeniť meno cestujúcej osoby, a to až do 48 hodín pred začiatkom zájazdu, pričom cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. (platí pre Pobyty pri mori – charterová letecká a individuálna doprava)

Kompletnú ponuka zájazdov CK Satur ->>

 

Cestovná kancelária Tiptravel, Koala Tours, Seneca Tours, Hechter

:: balík GARANCIA ISTOTA LETO 2022 platí len pre letné pobytové zájazdy s odchodom od 1.6.2022 a iba v prípade, že má klient u nás zakúpené komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS

:: garancia bezplatného storna zájazdu – klientom garantujeme vrátenie peňazí v plnej výške pri stornovaní zájazdu do 1.4.2022.

:: garancia bezplatnej výmeny zájazdu – klientom garantujeme bezplatnú zmenu termínu, destinácie, avšak za aktuálnych podmienok do 1.5.2022.

:: garancia bezplatnej zmeny mena – klientom garantujeme bezplatnú zmenu mena účastníka pobytového zájazdu do 1.6. 2022.

Kompletnú ponuka zájazdov CK Tiptravel, CK Koala Tours, Seneca Tours, Hechter ->>

 

Cestovná kancelária Turancar

:: garancia ceny – všetkým klientom, ktorí uhradia plnú cenu zájazdu do 01.04.2022 garantujeme, že ich cena sa nezmení ani pri zmene cien pohonných látok, alebo z iného, zákonom dovoleného dôvodu.

:: flexibilita – všetkým klientom, ktorí si kúpia zájazd do 01.04.2022 umožníme zmeniť termín i destináciu najneskôr 30 dní pred nástupom bez poplatku (okrem zájazdov s letenkou zakúpenou na pravidelnej linke).

Kompletnú ponuka zájazdov CK Turancar ->>

Cestovná kancelária Kartago Tours

:: bezplatná zmena mena a destinácie do 10 dní pred odletom (platí v prípade zakúpenia komplexného cestovného poistenia cez Kartago Tours)

:: bezplatné storno 15 dní pred odletom. Klient má nárok na bezplatné storno 15 dní pred odletom vrátane poistenia pri kúpe zájazdu do 15.1.2022

Kompletnú ponuka zájazdov CK Kartago Tours ->>

 

Cestovná kancelária Globtour, Jazzwelt

:: možnosť bezplatného zrušenia zájazdu do 1.4.2022 bez udania dôvodu

Kompletnú ponuka zájazdov CK Globtour ->>

Egypt 2024: Najvýhodnejšia jarná dovolenka s tipmi na overené hotely

29.02.2024

Autor blogu: Sandra Košútová 🐪 Väčšina z nás už netrpezlivo čakáme a tešíme sa na príchod slnečných mesiacov roka. Ja osobne som si preto v januári povedala, že dosť bolo zimy – chcelo by to nejaké slniečko. Spolu s kolegami sme sa vybrali na infocestu do Egypta, aby sme Vám – našim klientom poskytli vždy tie najlepšie informácie z prvej ruky. Tentoraz [...]

Čarovný Omán 2024: Nové lety z Bratislavy

15.02.2024

Navštívte s nami Arabský poloostrov, rozprávkový Omán, krajinu sultánov a Salalah, bielu perlu Orientu. Jemné pieskové pláže, tyrkysové more s delfínmi a veľrybami, kilometre kokosových paliem strážiacich pobrežie, duny púšte opierajúce sa o horský ománsky masív. Ten drží vlhko a vracia ho národnému pokladu, kadidlovému stromu, ktorého miazga sa v dávnych dobách [...]

Cyprus 2024: Najobľúbenejšie hotely našich klientov

30.01.2024

Ostrov lásky, ako je často nazývaný, sa bezpochyby stane jednou z najobľúbenejších destinácií slovenských dovolenkárov počas letnej sezóny 2024. Unikátna poloha tohto ostrova spolu zaručujúca vyše 300 slnečných dní v roku, krásne pláže, ale aj história a možnosti na návštevy rôznych zaujímavostí vedia ohromiť aj skúseného dovolenkára. Či už idete na severný [...]

seniori, penzisti, dôchodci

Švajčiari v referende väčšinovo podporili zavedenie 13. dôchodku

03.03.2024 21:55

Súčasne voliči naopak odmietli predĺženie veku odchodu do dôchodku a jeho následné naviazanie na priemernú dĺžku života.

Mestská polícia vozidlá

Agresívny muž v Bratislave kopal do ľudí, vytiahol aj nôž

03.03.2024 20:14

Polícia prípad vyšetruje.

y Boris Pistorius

Uniknutá nahrávka rozhovoru dôstojníkov je súčasťou ruskej informačnej vojny, povedal Pistorius

03.03.2024 19:35

Na nahrávke dôstojníci diskutujú o teoretickej možnosti použitia rakiet na Ukrajine.

švajčiarsko polícia

Tínedžer v Zürichu pobodal ortodoxného žida

03.03.2024 18:53

Pred útokom údajne došlo k hádke medzi viacerými osobami.