Založ si blog

Grécke ostrovy 2020 – Top 7 hotelov s najlepším pomerom ceny a kvality

Niet rozmanitejšej destinácie v Európe ako Grécko, a to najmä vďaka svojim ostrovom, ktoré sú lákadlom pre dovolenkárov z celého sveta. Odhady návštevnosti známeho britského analytického portálu Euromonitor pre Grécko na sezónu 2020 sú 31.7 miliónov turistov. Tento odhad sa blíži k rekordnej návštevnosti v roku 2019, ktorá dosiahla rekordných 32.4 miliónov turistov.

Pieskové pláže, história, vysoká úroveň bezpečnosti a chutná gastronómia znamenajú, že viaceré termíny v gréckych hoteloch sa vypredajú ešte pred sezónou. Ak máte svoj obľúbený hotel, cestujete s deťmi alebo ako väčšia skupina, prípadne máte špecifickú požiadavku na typ izby, nechajte si spraviť cenovú ponuku v predsezóne. Obávať sa o svoje peniaze rozhodne nemusíte. Cestovné kancelárie vo všeobecnosti požadujú nízke zálohy. Každá cestovná kancelária má v zmysle zákona o zájazdoch zájazdy poistené proti insolventnosti, teda proti situácii, ak by cestovná kancelária skrachovala. Poisťovňa je povinná následne odškodniť klientov. Ak sa obávate o situáciu, že by ste vy alebo cestujúci nemohli zo zdravotných alebo iných vážnych dôvodov nastúpiť, chráni Vás komerčné cestovné poistenie, tzv. komplexné cestovné poistenie.

 

Z Bratislavy, Košíc alebo Viedne?

Zo Sliača, Popradu alebo Piešťan sa na grécke ostrovy priamym letom nedostanete. Z Košíc sa lieta na Krétu, Rodos a Korfu. Z Bratislavy sa navyše dostanete letecky ešte aj na Kos, Zakynthos, Thassos, Kefalóniu a Kalymnos.
Viacerí naši klienti využívajú viedenské letisko, kde môžete využívať širšiu ponuku letov (aj na menej známe ostrovy ako napr. Milos a Samos) a na viaceré grécke ostrovy odletieť skoro ráno, na obed alebo večer – ako vám to časovo najviac vyhovuje.

 

Kvalita vs. cena

Kvalitné ubytovanie a služby v gréckych hotelov sa odzrkadľujú aj v cenách, ktoré sú vyššie ako v Bulharsku a Grécku. Aj preto sme pre Vás vybrali 8 hotelov s dobrým pomerom kvality a ceny. Dostanete tu dobré služby za prijateľné ceny a navyše sú odskúšané a dobre hodnotené našimi klientmi.

 

Porto Angeli, Rhodos

Príjemný hotelový komplex s krásnou plážou, úžasné prostredie milý personál , výborná strava a ako hovoria naši klienti – fotky z katalógu sa nemôžu vyrovnať tomu ako to vyzerá na mieste. Vrelo doporučujeme pre páry, jednotlivcov aj rodiny s deťmi.

Labranda Sandy Beach, Korfu

Obľúbený rezort s vynikajúcimi službami s menším aquaparkom na nádhernej piesočnatej pláži. Výhodou sú lehátka a slnečníky na pláži v cene pobytu. Pre deti je tu detský klub a široká ponuka animačných aktivít.

Dessole Blue Star, Kréta

Hotelový komplex patriaci do renomovanej hotelovej siete Dessole Hotels, ktorá je vždy zárukou kvalitných all inclusive služieb  – uprednostňujeme hlavne pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú dobrú kombináciu oddychu a zábavy.

Evita Mare, Rhodos

Skvelý novovybudovaný rezort so super aktivitami, ako je vodný aerobik, každovečerný zábavný program, živá hudba. Príjemné izby, chutná pestrá ponuka jedál vo forme all inclusive, bar priamo pri bazéne s veľmi milým personálom.

Evita Bay, Rhodos

Naozaj príjemná atmosféra a personál veľmi priateľský. Úžasní animátori vždy povzbudzujú ľudí, aby sa bavili. Štandard izby je slušný. Hotel sa nachádza hneď vedľa autobusovej zastávky, ktorá vedie do hlavného mesta Rhodos a hlavné centrum mesta Faliraki je vzdialené cca 1. 5 km, asi 20 minút chôdze od hotela.

Tylissos Beach, Kréta

Krásný rezort s novo zrekonštruovanými luxusnými izbami je vzdialený iba 20 metrov od súkromnej piesočnato-kamienkovej pláže, oddelenej od hotela miestnou nefrekventovanou komunikáciou.

Apollonia Beach, Kréta 

Hotelový komplex určené pre náročných klientov za stále prijateľné ceny. Aquapark, veľa zelene a mimoriadne kvalitné all inclusive služby. Hotel nesklame žiadneho návštevníka a odporúčame ho predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Leto 2023: TOP 10 rodinných hotelov s aquaparkom

21.03.2023

Milujú Vaše deti aquaparky a vy hľadáte tú najlepšiu možnosť na takéto trávenie voľného času počas letnej dovolenky? Prinášame Vám 10 tipov na overené hotely s tou najširšou ponukou vodnej zábavy. S rezerváciou hotela neváhajte! Obľúbené rodinné hotely s aquaparkami sa predávajú ako teplé rožky a viaceré letné termíny na sezónu 2023 sú už aktuálne vypredané. [...]

Holidaycheck Award 2023 // Najlepšie hodnotené rodinné hotely

08.03.2023

Webový portál Holidaycheck, ktorý zbiera a zverejňuje recenzie hotelov uverejňuje každý rok rebríček najlepších hotelov v jednotlivých oblastiach a destináciách. Do rebríčka sú zaradené hotely, ktoré: – dosiahli mieru odporúčania najmenej 90% – získali minimálne 50 recenzií za rok 2022 – nezaznamenali žiadne porušenie kódexu správania Holidaycheck V [...]

Holidaycheck Award 2023 // Najlepšie hodnotené plážové hotely

23.02.2023

Webový portál Holidaycheck, ktorý zbiera a zverejňuje recenzie hotelov uverejňuje každý rok rebríček najlepších hotelov v jednotlivých oblastiach a destináciách. Do rebríčka sú zaradené hotely, ktoré: – dosiahli mieru odporúčania najmenej 90% – získali minimálne 50 recenzií za rok 2022 – nezaznamenali žiadne porušenie kódexu správania Holidaycheck V [...]

Na Bratislavu sa sypal sneh

SHMÚ: Budúci týždeň sa ochladí, očakáva sa sneženie v nižších polohách

23.03.2023 11:06

Na budúci týždeň sa s príchodom ochladenia očakáva sneženie od stredných polôh, neskôr prechodne aj v nižších polohách.

fishing, phishing, hacker, mobil, počítačová kriminalita, počítač,

Pribúdajú podvody s kryptomenami. Muž prišiel o 4700 eur

23.03.2023 10:39

Polícia v Topoľčanoch upozorňuje na pribúdajúce telefonické podvody s kryptomenami.

žilinka

Žilinka: Návrh veľkej novely Trestného zákona má moju plnú podporu

23.03.2023 10:35

Generálny prokurátor považuje navrhovanú novelu Trestného zákona za kvalitný legislatívny materiál.

medveď, ZOO, seriál

Medveď v okrese Prievidza napadol 38-ročného muža

23.03.2023 10:19

Polícia upozorňuje verejnosť, že v súvislosti s príchodom teplejšieho počasia sa naše najväčšie šelmy začínajú prebúdzať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 76
Celková čítanosť: 329191x
Priemerná čítanosť článkov: 4331x

Autor blogu