Založ si blog

Leto 2020: Top 7 hotelov v Turecku, ktoré sa rýchlo vypredávajú II.

Náš prvý článok o tureckých hoteloch, ktoré sú mimoriadne obľúbené a často sa vypredávajú už vo first minute predaji sa stretol s dobrými ohlasmi. Preto Vám prinášame jeho pokračovanie s ďalšími siedmymi exkluzívnymi hotelmi.

Pre sezónu 2020 sa opäť ráta s nárastom počtu klientov na tureckých plážach, nakoľko pre mnohých cestujúcich predstavujú turecké služby najlepší pomer kvality a služieb. Ak máte teda vopred vybraný hotel, určite si dajte vypracovať cenovú ponuku skôr. Veľa klientov bolo prekvapených, keď zistili, že ich obľúbený hotel je vypredaný na celú sezónu. Pár zvyšných izieb predávali ubytovacie portály za predražené ceny.

Turecko je pre Slovákov dostupné aj z ďalšieho dôvodu – počas letnej sezóny je obsluhované letmi z Košíc, Bratislavy, Piešťan, Popradu a Sliaču. Kúsok od Vášho bydliska tak môžete nastúpiť na priamy let do Antalye alebo Izmiru. Z Viedne sa v lete lieta dokonca niekoľkokrát denne. Avšak pozor, najobľúbenejšie lety (napr. ranný let Viedeň – Antalya a poobedný Antalya – Viedeň) sa tiež vypredávajú v predstihu. V last minute ponukách tak často nájdete zájazdy s večernými letmi z Viedne do Antalye a rannými z Antalye do Viedne. Na tie však sa niektorí klienti sťažujú, keďže prichádzajú o drahocenný čas v svojom vytúženom dovolenkovom mieste.

Zvážte aj dĺžku transferu. Ten síce prebieha kvalitnými klimatizovanými autobusmi, ale dve hodiny v autobuse s malými deťmi (ak napríklad idete z Antalye do Alanye) môžu predstavovať náročnú skúsenosť. Ak by ste mali špeciálne požiadavky na prevoz vecí (napr. bicykel, golfové palice, invalidný vozík), treba sa vopred spýtať v cestovnej agentúre alebo cestovnej kancelárii.

Obávať sa o svoje peniaze pri first minute predaji rozhodne nemusíte. Cestovné kancelárie vo všeobecnosti požadujú nízke zálohy. Každá cestovná kancelária má v zmysle zákona o zájazdoch zájazdy poistené proti insolventnosti, teda proti situácii, ak by cestovná kancelária skrachovala. Poisťovňa je povinná následne odškodniť klientov. Ak sa obávate o situáciu, že by ste vy alebo cestujúci nemohli zo zdravotných alebo iných vážnych dôvodov nastúpiť, chráni Vás komerčné cestovné poistenie, tzv. komplexné cestovné poistenie. To pokrýva poistné udalosti, keď akýkoľvek poistený cestujúci ochorie, alebo nastane iná vážna okolnosť a vy nemôžete nastúpiť na zájazd.

 

Royal Taj Mahal 5*
Luxusný rodinný resort v stredisku Side zo siete Royal hotelov s vysokým štandardom služieb. Hotel je postavený v zaujímavom indickom štýle, má výbornú stravu, lunapark a aquapark pre deti. Množstvo dovolenkových aktivít a krásna piesková pláž sú dôvodmi na strávenie dovolenky práve tu.

 

Royal Dragon 5*
Osvedčený nádherný hotelový komplex v stredisku Evrenseki/ Side. Uchváti nielen svojou architektúrou v ázijskom štýle, ale aj krásnou pieskovou plážou a nádhernou záhradou. Vychutnajte si veľký bazénový komplex, aquapark , či vysoké profesionálne služby , ktoré uspokoja aj náročnú klientelu.

 

 

Trendy Aspendos 5*
Patrí do luxusnej siete Trendy hotelov, a je jedným z vyhľadávaných hotelov s animačným programov pre deti aj dospelých so slovenskými animátormi. Nádherná široká pláž s detským ihriskom , pozvoľný vstup do mora a oddych v prostredí tropickej záhrady – to sú hlavné dôvody navštíviť tento hotel!

 

 

Commodore Elite Suite & Spa 5*
Nachádza sa v stredisku Side, obľúbenej časti Evrenseki a je určený len pre dospelú klientelu. Luxusné prostredie je predurčené na skvelý oddych a regeneráciu. V hoteli a jeho blízkosti nájdete množstvo skvelých reštaurácii a nákupných možností. Ponuka nemotorizovaných vodných športov je v tomto hoteli zdarma.

 

Miracle Resort 5*
Nachádza sa v Antalyi, časti Lara, priamo na pláži, len 15 km od letiska. Hotel poskytuje v letných mesiacoch bohatý animačný program pre deti so slovenskými animátormi, ako aj teenage klub. Má širokú piesočnatú pláž, ocenenú Modrou vlajkou za čistotu mora. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií.

 

Trendy Verbena 5*
Rodinný, menší, kľudnejší hotel a ľahkými animáciami so širokou plážou a pozvoľným vstupom do mora. Rovnako ako hotel Trendy Aspendos patrí do luxusnej hotelovej siete Trendy Hotels s overeným kvalitnými službami a klienti týchto hotelov môžu navzájom využívať služby vrátane reštaurácií a stravovania od 8 -18.00 hod. Je otvorený celoročne a patrí medzi vyhľadávané hotely slovenských dovolenkárov.

 

Alba Queen 5*
Nachádza sa v stredisku Colakli/ Side , Očarí svojou rodinnou atmosférou a širokou pieskovou plážou a výhľadom na otvorené more. Krásny zelený areál , aquapark, výborná strava, komfortné ubytovanie, 24 hodinový all inclusive čaká práve na vás!

 

 

 

First minute 2023 // Kompletný prehľad zliav, bonusov a detí zadarmo

20.01.2023

Poznáte to? Leto zaklope na dvere a vy horúčkovite hľadáte vhodný zájazd. Oslovíte cestovné agentúry, usilovne pátrate po internete, pýtate sa známych a postupne zisťujete, že výber dovolenky vôbec nie je jednoduchý. Obľúbené hotely s dobrými referenciami sú už dávno vypredané a vy vyberáte z posledných možností. Každá destinácia má svoje „top“ hotely, či [...]

Egypt 2023 // Najvýhodnejšia rodinná dovolenka + tipy na rodinné hotely

16.01.2023

Egypt patrí medzi obľúbené destinácie rodín s deťmi. Vzhľadom na svoju polohu, podnebie a miestne špecifiká sa ho však mnohí obávajú. V blogu Vám prinášame tipy, ako si vybrať v Egypte dobrý hotel a naplno si užiť dovolenku aj s malými deťmi. Egyptské hotely väčšinou ležia hneď pri pláži, majú dostatok rodinných izieb, viaceré hotely disponujú vlastným [...]

Dovolenka 2023: Malorka a Menorka // Tipy na hotely

20.12.2022

Rozmýšľate nad letnou dovolenkou? Ak sú Vašou preferenciou krásne pieskové pláže, nádherná príroda, ale aj široká ponuka možností nákupov a zábavy, tak naším tipom pre vás sú Baleárske ostrovy v Španielsku. Menorka a Malorka sú neprehliadnuteľnými každoročnými destináciami, ktoré navštívia tisíce turistov počas dovolenkovej sezóny. Milovníci exotiky tu [...]

Onkologické vyšetrenie

Slovensko má dáta staré desaťročie. Onkologickým pacientom má pomôcť projekt za 11 miliónov

04.02.2023 21:41

Projekt OnkoAsist má skrátiť pacientovi s podozrením na rakovinu cestu k liečbe z vyše 160 dní na 60.

Great White Shark  biely žralok

Žralok neznámeho druhu zabil v Austrálii 16-ročné dievča plávajúce v rieke

04.02.2023 19:55

Posledný smrteľný útok v austrálskej rieke bol zaznamenaný v roku 1960.

fico blaha protest dohoda

Ostrá kritika veľvyslancov: Smer šíri lži. Nie je to prvýkrát, Blaha dostal červenú a Fico je na čiernom zozname

04.02.2023 19:00

Fico po stretnutí a kritike reagoval aj v piatok. Brusel musí počuť aj iný názor a že Západ konvenčnú vojnu s Ruskom nevyhrá.

Žreb

Neznámy páchateľ ukradol v stávkovej kancelárii v Bratislave 4-tisíc žrebov

04.02.2023 17:57

Páchateľ celkovo spôsobil škodu 2 400 eur, a to krádežou a poškodením dverí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 313798x
Priemerná čítanosť článkov: 4299x

Autor blogu