Založ si blog

Exotika 2023/2024 s priamymi letmi a flexi garanciou

Pre skúsených cestovateľov žiadna novinka – najvýhodnejšie ceny do vybraných destinácií exotiky ako Maledivy, Maurícius alebo Mexiko nájdete pri kúpe dovolenky v predstihu, bežne 3-6 mesiacov pred jej začiatkom. Pri kúpe zájazdov do exotiky sa totiž nestretávame s fenoménom last-minute ponúk, naopak, ceny zájazdov sa výrazne zvyšujú pri blížiacom sa odchode. O to viac toto zvýšenie cien nastáva pri hoteloch, ktoré vyhľadávajú klienti z celého sveta a izby sú tak rezervované mesiace vopred.

Podobne je to aj s výberom priamych letov – tie sú obmedzené iba na niektoré odletové a príletové dni, ich cena je zväčša vyššia a kapacita obmedzená.

Do niektorých destinácií (Dominikánska republika, Kuba, Seychelly) sa inak ako prestupovým letom nedostanete. Ale nemusíte sa obávať – logistika pri nádväzných spojov sa neustále zlepšuje a meškania spôsobujúce nenastúpenie na nadväzujúci let sú pomerne zriedkavé. Ak si kupujete zájazd, cestovná kancelária zodpovedá za prípadne meškanie a okamžite Vám poskytne náhradnú alternatívu.

 

Ak sa obávate kúpiť zájazd vopred, rakúske a nemecké cestovné kancelárie ponúkajú platené balíčky Flex garancie, ktoré Vám umožňujú stornovať alebo zmeniť zájazd v časovom intervale 15, 22 alebo 29 dní pred jeho začiatkom. Vypracovať alternatívne ponuky s rôznymi letovými možnosťami Vám pomôžu naši predajcovia. Vyberte si ponuku na stránke www.reisen.sk, pošlite objednávku a budeme Vás spätne kontaktovať.

 

DUBAJ

Chcete zažiť atmosféru fascinujúcej metropoly ale zároveň oddychovať na očarujúcej piesočnatej pláži? Dubaj je to správne miesto pre takýto druh dovolenky. Očarí vás svojim mestským ruchom a možnosťami, ktoré ponúka. Avšak zároveň vám dopraje chvíle oddychu na dlhom dubajskom pobreží, fantastické pre opaľovanie, kúpanie a vodné športy. Priamy let z Viedne do Dubaja je zabezpečovaný každý deň počas celého roka.

➡️ Náš TIP: Hotel RIU Dubai (4*) – ALL INCLUSIVE s transferom v cene od 1689€ (komplet za 1 osobu) na 7 nocí

 

 

MEXIKO

Polostrov Yucatán a jeho pozostatky zo života Mayov a Aztékov lákajú nie jedného dobrodruha. Na svoje si však prídu aj dovolenkári, ktorí preferujú oddych na pláži alebo zábavu vo vode v podobe šnorchlovania a potápania. Tieto aktivity totiž dominujú v letovisku vďaka prítomnosti druhého najväčšieho korálového útesu na svete. Z Viedne do Cancúnu si môžete objednať priamy let každý štvrtok a nedeľu od 21. decembra 2023 do 7.apríla 2024.

➡️Náš TIP: Viva Wyndham Maya (4*) – ALL INCLUSIVE s transferom v cene od 1386€ (komplet za 1 osobu) na 7 nocí

 

 

MALDIVY

Cestovateľský sen snáď každého z nás, ponúka pohľadnicové pláže, 1000 odtieňov tyrkysovej a ničím nerušený pokoj uprostred oceánu. Skrýva neobývané ostrovy, rozprávkový podmorský svet alebo tzv. sandbanky, na ktorých si počas odlivu môžete urobiť piknik. Toto všetko môžete zažiť už po 9 hodinách priameho letu (každý pondelok, stredu, piatok a nedeľu) z Viedne v období od 16.októbra 2023 do 26.apríla 2024.

➡️ Náš TIP: The Barefoot Eco Hotel (4*) – RAŇAJKY s transferom v cene od 1526 € (komplet za 1 osobu) na 7 nocí

 

 

MAURÍCIUS

Zelený ostrov Maurícius, často označovaný ako raj na zemi, v sebe ukrýva prírodné bohatstvo v podobe krásnych pláží obklopených panenskou prírodou, priezračné tyrkysové vody, lagúny či bohatý podmorský svet s farebnými korálmi. V letovisku Grand Baiena Vás čaká množstvo reštaurácií, obchodov a bujarý nočný život. Priamy let na Maurícius nájdete v našich ponukách každý utorok, štvrtok a sobota od 17.októbra 2023 do 27.apríla 2024.

➡️ Náš TIP: The Radisson Blue Poste Lafayette Resort & Spa (5*) – POLPENZIA s transferom v cene od 1480€ (komplet za 1 osobu) na 7 nocí.

 

Chorvátsko 2024: ešte výhodnejšie s nemeckými cestovnými kanceláriami

16.07.2024

Chorvátsko je jednou z najžiadanejších destinácií letnej dovolenkovej sezóny 2024. Mnohé hotelové kapacity sú už však vypredané, preto dovolenkári vyhľadávajú voľné izby aj na zahraničných portáloch. Vďaka tomu, že zastupujeme desiatky nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií, ktoré pokrývajú dopyt stomiliónového nemecky hovoriaceho trhu, dokážeme na [...]

Leto 2024: Rodos, ostrov zaliaty slnkom

28.06.2024

☀ Ostrov boha slnka Hélia, smaragdový ostrov či ostrov ruže – toto je Rodos. Obľúbená dovolenková destinácia bohatá nielen na prezývky. Od starovekých divov sveta až po údolia motýľov láka cestovateľov svojou fascinujúcou kultúrou, bohatou históriou, krásnymi plážami, ale aj skvelým jedlom. Zo západnej strany ho obmýva rozbúrené Egejské more, ktoré priťahuje [...]

Čierna Hora 2024: Obľúbené hotely slovenských cestovateľov

21.06.2024

Čierna Hora, nazývaná aj Montenegro, je známa nielen svojimi krásnymi pieskovými plážami, vysokými horami, krásnou prírodou, ale očarí aj historickými pamiatkami. Na rozdiel od Chorvátska alebo Bulharska nie je zatiaľ zasiahnutá masovým turizmom. Vďaka priaznivému podnebiu je tu veľa prímorskej vegetácie a zhruba dvesto slnečných dní v roku. Čierna Hora uplatňuje voči [...]

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.

Michail Zygar  Impérium musí zomrieť

Poukázal na pravdu: Moskovský súd odsúdil známeho ruského novinára Zygara

23.07.2024 17:41

Zygar sa aj mimo Ruska stal známym vďaka svojmu bestselleru Všetci mocní Kremľa.