O Last Minute a zľavách toho vieme najviac

Last MinuteCestovná agentúra Travel.Sk prináša vo svojej 11. sezóne na Leto 2014 niekoľko zaujímavých noviniek v súvislosti so zverejňovaním Last Minute zájazdov.

Už počas trvania First Minute zliav od začiatka roka sme vytvorili niekoľko nových kategórií a filtrov pre výber zájazdov, ktoré súvisia s cenou a časom aktualizácie. 

Na stránkach Travel.Sk je takto možné ako výberové kritérium vybrať aj z niekoľkých skupín zliav alebo len zájazdy, ktoré boli aktualizované v poslednom období.

Najpopulárnejšími takýmito podstránkami sa stali „Zľavy 50% a viac“ a „Nové ceny/zľavy včera a dnes„.

Úplnou novinkou od začiatku júna je podávanie informácie o tom, kedy bola aktualizovaná cena a prehľad – graf vývoja ceny pri každej základnej cene každého zájazdu v ponuke. 

Takúto funkcionalitu nájdete na slovenských web stránkach cestovných kancelárií a cestovných agentúr iba na stránkach Travel.Sk Last Minute.

🇲🇽 Yucatán – všetko, čo potrebuješ vedieť pred cestou

07.12.2025

Ak sa práve rozhoduješ, kam za teplom, dobrodružstvom a modrými lagúnami, Yucatán ťa dostane – a to rýchlejšie, ako si myslíš. 🌴 Predstav si miesto, kde sa biele piesočné pobrežie strieda s mayskými pyramídami, kde v džungli nájdeš cenoty s krištáľovou vodou a večer v Méride ochutnáš tacos s pomarančovou omáčkou a počúvaš hudbu na ulici. To je Yucatán – a [...]

Maldivy – čo potrebujtete vedieť o „Karibiku“ Indického oceánu

22.11.2025

Biely piesok pod kokosmi, krištáľové lagúny a útesy pulzujúce životom. Maldivy tvorí 19 atolov a 1 196 ostrovov (z toho približne 200 obývaných) – najnižšia a najplochejšia krajina sveta (max. ~2,5 m n. m.). Luxus, pokoj a šnorchlovanie – všetko na dosah jedného skoku do vody. Ako sa dostať ✈️ Viedeň (VIE) → Malé (MLE): približne 9 h priamym letom (sezónne linky). [...]

🗺️ Kam na Zanzibare: najlepšie pláže, výlety a tipy, ktoré ti v katalógu nepovedia

15.11.2025

Predstav si, že ráno kŕmiš 150-ročnú korytnačku na malom ostrove uprostred Indického oceána, popoludní stojíš v podzemnej cele bývalého trhu s otrokmi a večer sa vezieš preplnenou dala-dala, kde ti miestni kričia „Karibu, friend!“. To všetko sa na Zanzibare zmestí do jedného dňa. 🌍 Ak hľadáš miesto, kde sa katalógové pláže miešajú s veľmi reálnym životom, [...]

Betlehemské svetlo, prezident, skauti, Peter Pellegrini

Slovenskí skauti odovzdajú betlehemské svetlo ukrajinským

14.12.2025 08:10

Betlehemské svetlo, ktoré symbolizuje pokoj, nádej a spolupatričnosť, poputuje aj tento rok za východnú hranicu Slovenska.

jeleň, Ružomberok

Safari medzi panelákmi: Obytné zóny navštevujú v Ružomberku jelene, skúsenosti majú aj s medveďmi

14.12.2025 07:00

Kuriózne situácie so zvieratami riešia v Ružomberku pomerne často. Najnovšie „načapali“ na potulkách medzi panelákmi dva statné jelene. V minulosti tam však zažili aj šprintujúceho medveďa.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Horúca noc. Ukrajinci spustili jeden z najväčších útokov na Krym a ďalšie ruské ciele

14.12.2025 06:30, aktualizované: 08:13

Ukrajina podnikla sériu dronových útokov na viaceré ciele na území Ruska a na okupovanom polostrove Krym.

chatGPT

ChatGPT na lavici obžalovaných? Má vraj na svedomí vraždu a samovraždu

14.12.2025 06:00

Pozostalí 83-ročnej ženy tvrdia, že ChatGPT podnecoval bludy jej duševne chorého syna a nabádal ho, aby ju zabil a spáchal samovraždu.